5
msg life SlovakiaBenefity

Co ti nabízíme

Náš zaměstnanecký program a benefity vnímáme jako motivaci, podporu a vděk za tvé pracovní nasazení a snahu. Abychom se mohli věnovat soustředit na důležité úkoly, potřebujeme se v práci cítit dobře. Věříme totiž, že základem silné a úspěšné společnosti jsou spokojení zaměstnanci.

Pracovníkům nabízíme rovnováhu mezi pracovním a osobním životem

Lifestyle & zdraví

Klademe velký důraz na zdravou rovnováhu mezi prací, volným časem a zdravím. U nás je samozřejmostí flexibilní pracovní doba, dovolená nad rámec zákona i společná snídaně. Novinkou mezi našimi benefity je akce Týden zdraví.

Zobrazit více

Vzdělávání & růst

Abychom mohli flexibilně reagovat na nové výzvy, využíváme široké možnosti dalšího vzdělávání: interní školení, přednášky i semináře. Účastníme se konferencí, jazykových i odborných kurzů s možností certifikace.

Zobrazit více
Vzdělání podporuje náš pracovní i osobnostní růst
Podporujeme zdravého ducha ve zdravém těle

Sport & fitness

U nás najdeš víc než jen pracovní stoly a ergonomické židle. Máme vlastní firemní tělocvičnu - Fitlandii a praktickou Bajkárnu na odložení kol. Kromě toho se můžeš těšit na pravidelné sportovní akce.

Zobrazit více

Relax & odpočinek

Potřebuješ chvíli pro sebe, načerpat nové síly nebo zahnat stres? K tvé fyzické i duševní rovnováze přispějí relaxační masáže. Kdykoli se můžeš obrátit na našeho fyzioterapeuta nebo využít venkovní oddechovou zónu.

Zobrazit více
msg life Slovakia ti pomůže zahnat stres a zrelaxovat
V práci i mimo ni jsme jeden tým

Týmový duch

Máme skvělé kolegy, se kterými zažiješ spoustu zábavy v práci i mimo ni. Pomohou ti v průběhu celého zaškolovacího procesu. Nehledíme na to, jestli si nováček nebo senior, vzájemně se posouváme vpřed a úkoly zvládáme jako tým.

Zobrazit více

Finanční ohodnocení

Oceníme tvoji snahu a kvalitně odvedenou práci. Kromě motivujícího systému odměňování se můžeš těšit také na vánoční prémie a proplacení volnočasových aktivit. Loajalitu si vážíme a dlouholetým zaměstnancům nabízíme zajímavé bonusy.

Zobrazit více
Ceníme si práce našich zaměstnanců

Aktuálně otevřené nabídky