5

Jak vytvořit profesionální linkedin profil: krok za krokem

msg life Slovakia » Články » Kariéra » Jak vytvořit profesionální linkedin profil: krok za krokem

17. 05. 2024

10 min. čítania

8 kroků k vytvoření profesionálního profilu na LinkedIn v roce 2024. LinkedIn je jedním z klíčových prvků při budování profesní kariéry, navazování kontaktů a hledání pracovních příležitostí.Jeho prostřednictvím můžete úspěšně budovat profesionální prezentaci svých dovedností, zkušeností a portfolia. Je to výkladní skříň kariérního úspěchu.

S našimi radami společně vybudujeme váš profesní LinkedIn profil krok za krokem od základů. Díky tomuto průvodci bude optimalizován pro maximální zviditelnění a můžete na něj upoutat pozornost a vytvořit a vybudovat síť svých profesních kontaktů.

Krok 1: Registrace a základní informace

Založení profilu

Začněte na domovské stránce LinkedIn a klikněte na tlačítko „Přidat profil“ nebo „Registrovat se.“ (Join now) Postupujte podle instrukcí pro vytvoření účtu.

Základní informace

Vyplňte základní informace, včetně jména, příjmení, aktuální pozice a místa bydliště. V tomto kroku je důležité být konkrétní a profesionální. LinkedIn je opravdu pro specialisty, takže je dobré vystupovat pod svým pravým jménem. Na této síti můžete nejen brainstormovat, učit se, ale také se setkávat a nacházet příležitosti v síti důvěryhodných vztahů. Dá se říci, že ve srovnání s jinými sociálními sítěmi je to prostor pro lidi, kteří chtějí nejen kariérně růst, ale také pomáhat ostatním, aby se také rozvíjeli.

Vytvořte si silný první dojem s dokonalou obchodní fotografií.
Vytvořte si silný první dojem s dokonalou obchodní fotografií.

Krok 2: Profesionální fotografie a pozadí

První dojem je důležitý i v offline komunikaci, proto je profilová fotografie nejvíce vypovídající a umocňuje celkový dojem.

Je to skutečně klíčový prvek vaší prezentace na síti LinkedIn. Průzkumy ukazují, že právě profilová fotografie zvyšuje 14x pravděpodobnost, že vás náboráři uvidí.

A i když si myslíte, že fotka vývojáře nikoho nezajímá, mýlíte se! Je to třešnička na dortu vašeho profesního portfolia. Je to také první šance, jak udělat na ostatní dobrý první dojem.

Pokud nemáte čas nebo prostředky na profesionálního fotografa, nezapomeňte, že skvělé fotografie lze pořídit i mobilním telefonem. Řiďte se těmito tipy:

 • Vyberte si profesionální fotografii nebo pověřte někoho jiného, aby vás vyfotil.
 • Zvolte spíše ležérnější nebo profesionální oblečení
 • Buďte na fotografii sami
 • Lehký úsměv působí sympaticky, přátelsky a otevřeně.
 • Fotografujte se při přirozeném světle, nebo by měl být váš obličej osvětlený
 • Vyhněte se rušivému pozadí
 • Umělecké filtry používejte střídmě, stejně jako retušování
 • Nahrajte fotografii ve vysokém rozlišení
 • Doporučený formát je 400×400 px

x    Vyhněte se nevhodným nebo příliš kreativním pózám.

x    Fotografie z dovolené v plavkách taky nepatří na LinkedIn.

x    Nízká kvalita může působit nedbalým dojmem.

x    Vyhněte se používání příliš starých snímků. Vaše fotka by měla odrážet současný vzhled.

Věděl jsi, že...

Věděli jste, že můžete upravit viditelnost své fotografie a omezit tak své publikum? Stačí kliknout na tlačítko s ikonou oka. Můžete pak nastavit viditelnost pro všechny, i mimo LinkedIn, pouze pro uživatele LinkedIn, pouze pro síť vašich spojení a pouze pro „přátele“, se kterými jste propojeni.

Možnosti nastavení viditelnosti profilové fotografie na LinkedInu.
Možnosti nastavení viditelnosti profilové fotografie na LinkedInu.

Pozadí Profilu

Fotografie na pozadí profilu by měla být v souladu s vaší profilovou fotografií, nikoli s ní vizuálně soupeřit.

Měla by být jednoduchá a v souladu s tématem nebo vaší profesní oblastí. To znamená, že pokud pracujete v oblasti IT, bude vhodné zvolit pozadí, které má k tomuto tématu blízko, i když jen abstraktně. Zároveň by mělo být neutrální, aby bylo vhodné pro tuto sociální platformu.

 • Nepoužívejte složitou grafiku pro obrázek na pozadí
 • Pokud se jedná o abstrakci, měla by být také snadno rozpoznatelná.
 • Nepoužívejte v něm mnoho textu
 • Velikost by měla být 1584 px x 396 px ve formátech JPG, PNG nebo GIF.

Tipy na vhodná pozadí:

 • Minimalistická, jednoduchá a jednobarevná pozadí bez vzorů, aby nepřitahovala příliš pozornosti. Doporučené barvy: Ideální jsou šedá, tmavě modrá nebo neutrální odstíny.
 • Technologické abstrakce, například pozadí s kódy nebo optickými kabely. Abstraktní obrázky obsahující kódy nebo technologické prvky mohou být zajímavé, pokud jsou decentní.
 • Futuristické obrázky mohou mít také například geometrické tvary. Použití geometrických tvarů nebo digitálních prvků může odrážet modernost a technologický pokrok.
 • Obrázky technologických zařízení jsou vhodné zejména pro technologické nadšence. Notebook, klávesnice nebo technologické prvky. Jemná vyobrazení technologických zařízení mohou být vhodná pro IT profesionály.
 • Abstraktní digitální vzory nebo světelné pruhy mohou dodat moderní vzhled.
 • Vhodným prvkem v pozadí může být pracovní prostředí. Můžete použít fotografie kanceláře, domácí kanceláře nebo třeba sebe sama u počítače. Nezapomeňte je zkombinovat s grafickými prvky, které koláži dodají šmrnc.
 • Produkty, které vytváříte, akce, které zajišťujete, nebo cokoli, co reprezentuje vaši práci. Pozadí můžete použít i pro vlastní prezentaci.
 • Lidé. Pokud pracujete v oboru, který se vyznačuje osobním kontaktem a interakcí s lidmi, je toto pozadí nejvhodnější. Dodává profilu pocit důvěryhodnosti a lidskosti a ukazuje vztah a spojení s lidmi. Můžete například použít stockovou fotografii nebo grafiku z volně dostupných fotobank. Dávejte si však pozor na licenci, pod kterou můžete fotografii použít pro komerční účely.
 • Panorama města s podmanivým západem nebo východem slunce nebo jiná městská scenérie. Tímto způsobem můžete na pozadí zobrazit například svůj vztah k městu, kde žijete nebo pracujete.
 • Architektura

Krok 3: Vytvoření osobního brandingu

Profesionální popis : „About“ neboli „Summary“

Důležitým prvkem profilu (také pro získání odznaku „All star“) je shrnutí. Krátký a stručný popis toho, kdo jste a co děláte. Toto krátké shrnutí může obsahovat vaše myšlenky i popis toho, co děláte nebo co vás baví. Napište krátký a poutavý profesionální popis. Vyzdvihněte své klíčové dovednosti, zkušenosti a svůj jedinečný přínos. Cokoli upřímného do tohoto pole napíšete, by vás mělo stoprocentně vystihovat a reprezentovat. Je to osobní marketing, reprezentace značky – vás. Věnujte stručnému popisu dostatek času, klidně si vyskládejte více verzí a rozhodněte se srdcem. Lidé mají rádi upřímnost a autenticitu, myslete na to zejména při tvorbě.

Shrnutí (pro IT Developery)

Zkušený IT Developer s více než 5 lety praxe v plném stack vývoji. Specializace na jazyky jako JavaScript a Python. Pracoval na projektech v oblasti e-commerce a cloud technologií.

Shrnutí (pro Testery)

QA Tester s vášní pro kvalitu a bezchybný software. Zkušenosti s automatizovaným testováním a testováním na různých platformách. Certifikace ISTQB.

Shrnutí (pro Business Consultanty)

Business Consultant se zaměřením na strategický rozvoj a procesní optimalizaci. Zkušený v analýze dat a návrhu efektivních podnikových strategií.

Krok 4: Zkušenosti a odborné dovednosti

Zkušenosti – Experience

Důraz klaďte na podrobný popis svých dovedností a schopností. Nezapomeňte na své předchozí pracovní zkušenosti. Nezapomeňte na název pracovní pozice, jméno bývalého/současného zaměstnavatele, dobu trvání práce a klíčové úkoly. V popisu práce můžete jít opravdu do detailů, LinkedIn pro to nabízí slušný prostor. Je velmi důležité prezentovat informace tak, aby byly srozumitelné a atraktivní pro potenciální zaměstnavatele. Pokud jste absolvovali školení a získali certifikáty, můžete je kromě samostatného rámečku zmínit i v této části.

Řiďte se těmito tipy:

 • Uvádějte pravdivé informace
 • dodržujte chronologii zaměstnání,
 • uveďte relevantní pracovní zkušenosti, pokud jste během studia na vysoké škole pracovali jako vývojáři v jazyce Java v gastru, můžete je vynechat.
 • přehlednost informací, čitelnost – používejte formátování odrážek
 • používejte „akční slova“ : reagoval, řídil, realizoval, dosáhl, vedl, rozvíjel, spolupracoval, optimalizoval, inovoval, řešil, řídil, ….
 • věnujte pozornost gramatice a mluvnici
 • propojte své portfolio nebo práci – vložte adresu URL nebo PDF

Dovednosti – Skills

Vyplnění sekce „Dovednosti“ na LinkedIn je velmi důležité, protože slouží jako rychlý odkaz pro personalisty a další profesionály na vaše silné stránky a odborné znalosti. Pro vývojáře a testery v jazyce Java může dobře sestavený seznam dovedností výrazně zvýšit viditelnost vašeho profilu a přilákat relevantní příležitosti.

Zde je 10 nejdůležitějších dovedností pro každou roli:

10 nejlepších dovedností pro vývojáře Java: Java Programming

 1. Spring Framework
 2. Hibernate
 3. RESTful Web Services/RESTful APIs
 4. JavaScript and Front-End Technologies (HTML, CSS a frameworky, např. Angular, React)
 5. Database Management (SQL, NoSQL databáze)
 6. Version Control/Git
 7. Unit Testing
 8. Build Tools (Maven, Gradle,…)
 9. Containerization and Deployment (např. Docker, AWS, Azure).

10 nejlepších dovedností pro testery:

 1. Automated Testing:
 2. Testing Frameworks (napr. Selenium alebo Junit)
 3. Test Planning and Execution
 4. Defect Tracking
 5. API Testing (napr. znalosti Postman alebo REST Assured)
 6. Performance Testing (napr. Jmeter)
 7. Test Case Design
 8. Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD)
 9. Agile Methodologie
 10. Communication Skills

Vzdělání – Education

V této části je vhodné uvést vaši univerzitu nebo vysokou školu. Uvedení informací o vzdělání na síti LinkedIn je obecně považováno za důležité nebo nezbytné, protože poskytuje komplexnější pohled na vaši profesní minulost.

Proč mohou být informace o vzdělání na LinkedIn cenné?

 • Může pomoci stanovit vaši důvěryhodnost, zejména pokud jste navštěvovali renomované instituce nebo získali tituly v příslušných oborech.
 • Dosažené vzdělání může zahrnovat konkrétní dovednosti, znalosti nebo zkušenosti, které jsou relevantní pro vaši profesní kariéru.
 • může vytvořit spojení s dalšími spolužáky nebo absolventy, kteří navštěvovali stejnou instituci nebo absolvovali podobné studijní obory. Může to být podnětem ke konverzaci a způsobem, jak rozšířit síť svých kontaktů.
 • Zaměstnavatelé nebo personalisté mohou vzdělání využít jako součást výběrového řízení. Uvedením této informace můžete zviditelnit svůj profil pro HR manažery, kteří hledají kandidáty se specifickým vzděláním.

Kurzy – Courses

Sekce kurzy na LinkedInu je skvělý způsob, jak ukázat nejen své znalosti a dovednosti, ale i ochotu učit se dál. Pro mnohé zaměstnavatele je tahle chuť rozvíjet se znakem, že jste motivovaný/á, zodpovědný/á a ochotný/á se přizpůsobit novým trendům a výzvám.

Ukázat, že se chcete rozvíjet z vás dělá atraktivnějšího kandidáta pro firmy, které hledají talentované a oddané lidi, kteří pomohou jejich firmě uspět.

Krok 5: Doporučení a kvalifikace

Potvrzení – Skills endorsements

Potvrzení dodávají vašemu profilu autenticitu a důvěryhodnost.  Můžete požádat své současné a bývalé kolegy nebo klienty, pro které jste pracovali, o potvrzení. Jedná se o osobní prohlášení skutečných lidí, kteří potvrdí pravost vašich dovedností a úspěchů.

Nejprve však musíte ve svém profilu povolit potvrzení v sekci Dovednosti, kde se k nastavení potvrzení dostanete přes ikonu tří teček. Odtud stačí odsouhlasit možnost přidávat potvrzení.

Získejte potvrzení pro své dovednosti a posuňte svůj profil na novou úroveň.
Získejte potvrzení pro své dovednosti a posuňte svůj profil na novou úroveň.

Jak na to se dozvíte například i tomhle LinkedIn videu.

Pochvaly – Kudos

Kromě doporučení a potvrzení přišla služba Linked in s dalším způsobem, jak potěšit své kolegy. Můžete je pochválit opravdu zábavnou formou.

Pochvaly na LinkedInu pomohou kolegům zvýšit jejich motivaci a sebevědomí.
Pochvaly na LinkedInu pomohou kolegům zvýšit jejich motivaci a sebevědomí.

Na výběr je několik ocenění Kudos – Inspirativní vedoucí, Týmový hráč, Skvělá práce, Zábava při práci,… Vyberte si ocenění Kudos, které chcete udělit kolegovi, a sdílejte ho na svém profilu tak, že se zmíníte svým přátelům nebo veřejnosti o tom, jak vynikl.

Zapojte se do této zábavné funkce a ukažte kolegům, jak si vážíte jejich přínosu.
Zapojte se do této zábavné funkce a ukažte kolegům, jak si vážíte jejich přínosu.

K tomuto ocenění práce svého kolegu či kolegyně můžete samozřejmě přidat aj vlastní myšlenky a slova, která dodají pochvalu autenticity. Je důležité zajistit, abyste měli možnost využít vše, co potřebujete.

Tato funkce je skvělý způsob, jak posílit firemní kulturu a budovat pozitivní pracovní prostředí.
Tato funkce je skvělý způsob, jak posílit firemní kulturu a budovat pozitivní pracovní prostředí.

Doporučení – recommendations

Své kontakty můžete také požádat, aby napsaly krátké doporučení vaší práce, které pak můžete zobrazit na svém profilu. O doporučení můžete požádat také v sekci Doporučení na svém profilu. Tato sekce se však zobrazí pouze v případě, že dáte nebo obdržíte doporučení, které není skryté.

Doporučení však můžete dávat i svým kontaktům 1. úrovně. Můžete tak ocenit práci kolegy, podřízeného nebo vyzdvihnout vůdčí schopnosti svého nadřízeného. Pokud vás kontakt požádá o doporučení, bude vám žádost zaslána prostřednictvím zprávy.

LinkedIn umožňuje dávat doporučení nejen kolegům, ale i kontaktům 1. úrovně.
LinkedIn umožňuje dávat doporučení nejen kolegům, ale i kontaktům 1. úrovně.

Kvalifikace

Do svého profilu můžete přidat kurzy, kvalifikace nebo jakékoli vzdělávací aktivity, které jste absolvovali. Můžete také přidat certifikát jako přílohu k zobrazení. Tyto položky zvýrazní a podtrhnou vaši profesionalitu a vzdělání.

Krok 6: Publikace a články

Publikace

Sdílení vašich publikací na síti LinkedIn může pomoci vybudovat pozitivní profesní pověst. Ukazuje to, že se aktivně podílíte na udržování informací a přispíváte k rozvoji svého oboru.

Kromě toho také prokazuje vaše odborné znalosti a je důkazem vašich znalostí a přínosu pro váš obor. Buduje také důvěryhodnost a odlišuje váš profil. Přidává totiž jedinečný prvek, který může upoutat pozornost personalistů, kolegů nebo potenciálních spolupracovníků.

Zahrnutí publikací s relevantními klíčovými slovy může zlepšit nalezitelnost vašeho profilu nejen na síti LinkedIn, ale také ve vyhledávačích. Tímto způsobem můžete snadno zvýšit svou viditelnost a budovat svou osobní značku.

Na LinkedIn můžete do svého profilu přidávat různé typy publikací:

 • Články přímo na LinkedIn.
 • Externí články nebo příspěvky na blogu
 • Knihy nebo kapitoly v knihách
 • Výzkumné práce a časopisy
 • Whitepapers nebo technické zprávy
 • Případové studie
 • Zpravodajské články s vaší účastí
 • Certifikáty, e-booky nebo online kurzy

Doporučujeme ti...

Uveďte název, název konference, datum vydání, stručný popis a další důležité informace. Pokud jste napsali článek nebo jinou publikaci jako spoluautor, nezapomeňte uvést ostatní autory.

Přidání publikace na LinkedIn:

 • Přejděte na svůj profil a klikněte na „Přidat sekci profilu“.
 • Vyberte sekci Additional (Další)
 • Klikněte na Přidat publikaci
 • Vyplňte požadované údaje, například název, popis publikace a adresu URL.
 • Kliknutím na tlačítko „Uložit“ přidáte publikaci do svého profilu.
Sdílení publikací na LinkedInu pro budování profesní pověsti.
Sdílení publikací na LinkedInu pro budování profesní pověsti.

Komentáře a diskuze

Zapojování se do diskuzí na LinkedIn není pouze o přidávání komentářů; klíčové je přinášet hodnotu diskuzím a prezentovat se jako konstruktivní člen odborné komunity. To může vést k pozitivním interakcím s ostatními uživateli a posílení vaší pozice jako odborníka v daném odvětví.

Jak co nejlépe využívat komentáře a diskuse na LinkedIn:

 • Buďte autentičtí: Sdílejte své skutečné myšlenky a postřehy.
 • Chovejte se s respektem: Zapojte se do konstruktivní a respektující diskuse, i když se názory liší.
 • Buďte důslední: Pravidelně se účastněte diskusí, abyste si udrželi viditelnost a budovali vztahy.
 • Reagujte na komentáře: Uznávejte komentáře k vlastním příspěvkům a reagujte na ně, abyste podpořili další diskusi.
 • Nezapomeňte, že klíčové je přidávat do konverzací hodnotu a budovat pozitivní online přítomnost. Časem může tato angažovanost vést k řadě profesních výhod.

Zapojování se do komentářů a diskusí na LinkedIn může mít několik výhod pro vaši profesní prezentaci a navazování kontaktů:

 • Zvyšuje viditelnost profilu:

Aktivní účast ve veřejných diskuzích zvyšuje viditelnost vašeho profilu. Další uživatelé, kteří čtou či se účastní diskuzí, mohou být zaujati vašimi názory a zajímat se o váš profil.

 • Buduje odbornou reputaci:

Komentování a poskytování hodnotných příspěvků na témata v oblasti vašeho odborného zájmu vytváří dojem odborné autority. To může přilákat pozornost potenciálních zaměstnavatelů, klientů nebo kolegů.

 • Navazuje kontakty a sítě:

Diskutování s ostatními uživateli vytváří příležitost navázat nové kontakty. Kvalitní sítě spojené s relevantními profesionály mohou přinést nové příležitosti, spolupráce nebo informace o pracovních nabídkách.

 • Demonstruje znalosti a dovednosti:

Komentáře a příspěvky jsou příležitostí demonstrovat vaše znalosti a dovednosti. Podílení se na diskuzích umožňuje ostatním vidět, jak aktivně a informovaně přistupujete k odborným tématům.

 • Rozvíjí osobní brand:

Aktivita na LinkedIn vytváří váš osobní brand. Lidé si začnou spojovat vaše jméno s odbornými tématy, kterými se zabýváte, což posiluje váš profesní profil.

 • Zajišťuje udržitelný profil:

Pravidelné komentování a aktivní účast na LinkedIn vám pomáhá udržovat čerstvý a dynamický profil. Zaměstnavatelé a rekrutoři hledají nejen profesní zázemí, ale také ukázky vaší aktivity a aktuálnosti ve vašem odvětví.

Krok 7: Kontakt a Networking

Navazování kontaktů na síti LinkedIn není jen o přijímání, ale také o vracení zkušeností profesní komunitě. Účast v diskusích, sdílení poznatků a přispívání do kolektivní znalostní databáze podporuje vytváření prostředí spolupráce. Vaše aktivní zapojení navíc může vést k doporučením a doporučením, což dále posílí vaši profesní důvěryhodnost.

Networking je v podstatě investicí do vašeho kariérního růstu. Vytváří totiž dynamickou platformu pro neustálé vzdělávání, kariérní postup a pěstování smysluplných profesních vztahů.

Žádost o spojení na LinkedIn by měla být provedena s ohledem na profesionální etiketu a respekt k ostatním uživatelům. I když neexistují striktní pravidla, níže jsou některé obecné zásady, které mohou pomoci určit, kdy je vhodné nebo nevhodné odeslat žádost o spojení:

Kdy je vhodné požádat o spojení:

 1. Po obchodním setkání:
  • Po fyzickém nebo virtuálním setkání na konferenci, semináři nebo jiné události, kde jste se vzájemně setkali a navázali na téma spojené s vašimi profesními zájmy.
 2. Po společné diskuzi:
  • Pokud jste se aktivně účastnili společné diskuse nebo komentovali příspěvek někoho jiného, a to pokud je vaše účast spojena s relevantními a přínosnými informacemi.
 3. Při hledání práce nebo nových příležitostí:
  • Pokud hledáte pracovní příležitosti nebo chcete rozšířit profesní síť v souvislosti s vaší kariérou.
 4. Při doporučení od společného kontaktu:
  • Pokud vás někdo doporučil nebo představil společnému kontaktu, je vhodné odeslat žádost o spojení s krátkým vysvětlením důvodu spojení.
 5. Po příjemném onboardingu nebo projektu:
  • Pokud jste spolupracovali na společném projektu nebo měli příjemnou spolupráci v rámci profesního vztahu.

Kdy je vhodné být opatrný:

 1. Neznámý kontext:
  • Pokud neexistuje žádný zjevný profesní nebo osobní kontext pro spojení a váš profil neukazuje zjevný společný zájem nebo odvětví.
 2. Po ignorování předešlých žádostí:
  • Pokud jste již několikrát odeslali žádost o spojení a byla ignorována, měli byste být opatrní, abyste nedráždili uživatele opakovanými žádostmi.
 3. V nevhodnou hodinu:
  • Vyvarujte se odeslání žádosti o spojení v nevhodnou dobu, jako jsou pozdní večerní nebo brzké ranní hodiny.

Vždy je vhodné přidat osobní zprávu, když odesíláte žádost o spojení. Vysvětlení, proč si myslíte, že spojení může být vzájemně prospěšné, přidává osobní dotek a pomáhá vytvořit lépe informované spojení.

Krok 8: Pravidelná Aktualizace Profilu

Udržování aktualizovaného profilu na síti LinkedIn je v dnešním profesním prostředí nezbytné. Aktualizovaný profil nejenže poskytuje důvěryhodnost, ale také zajišťuje, že vaše profesní síť, včetně kolegů, potenciálních zaměstnavatelů a spolupracovníků, je dobře informována o vašich nejnovějších úspěších a kariérním vývoji.

V dynamickém světě práce se nečekaně objevují příležitosti a aktuální profil na síti LinkedIn vám umožní těchto příležitostí využít. Odráží váš závazek k profesnímu růstu a ukazuje, že aktivně spravujete a pečujete o svou kariéru.

Aktualizovaný profil na síti LinkedIn navíc usnadňuje navazování kontaktů, vytváří tak pozitivní dojem na ty, kteří se s vámi chtějí spojit nebo s vámi spolupracovat. Nejenže zvyšuje vaši viditelnost, ale také vás prezentuje jako dynamického a angažovaného účastníka profesní komunity. Pravidelná revize a vylepšování vašeho profilu zajišťuje, že přesně odráží vaši cestu, což z něj činí mocný nástroj pro rozvoj kariéry a navazování kontaktů.

Závěr

Ať už hledáte nové příležitosti, sledujete trendy v oboru nebo budujete svou osobní značku. Komplexní profil na síti LinkedIn slouží jako dynamická prezentace vašich dovedností, úspěchů a odborných znalostí a zvyšuje vaši viditelnost v profesionálním prostředí. Aktivní zapojení do diskusí a komunit nejen usnadňuje neustálé vzdělávání a zvyšování znalostí v oboru, ale také poskytuje platformu pro budování smysluplných kontaktů a spolupráce. V digitální éře, kdy na kontaktech záleží, je strategicky vytvořená přítomnost na síti LinkedIn klíčovým přínosem pro profesionály, kteří chtějí ve svém oboru uspět.

17. 05. 2024

10 min. čtení

Mohlo by tě zajímat